Вернуться   Космический ветер > Игра: Независимый сектор > Незалежний сектор
Перевірка тексту
ukr-mova.in.ua

languagetool.org
Переводчик
translate.google.ru
Правила и навигация Регистрация Сообщество Партнёры

Незалежний сектор Епізодична побудова ігрової зони | Игра на украинском языке

Реклама

Ответить

 
Опции темы Опции просмотра
Старый 23.01.2018, 14:06   #1

Аліса

Аватар для Алиса / Посмотреть профиль
★ Техадмин ★
Ми не бандити, ми благородні пірати

[+]
 
Репутация: 719
 
По умолчанию Re: Завдання темного володаря. Амір Деліон, Аліса Грей, ...

- Запитайте у капітана, - відповіла Аліса на прохання про папір та книгу. - Якщо він дозволить, я принесу вам планшет.
Навряд чи планшет без підключення до мережі міг бути корисний під час втечі, але без дозволу капітана Аліса не збиралася нічого видавати.
- Я рада тому, що ви це розумієте, - Аліса навіть посміхнулася, коли «барон» сам обгрунтував безвихідність свого становища.
Зрозуміло, Аліса насамперед згадала принца Ламдера. Але про це точно не варто розповідати.
- Були ... всякі, - відповіла вона. - Люди по-різному реагують на пропозицію капітана, але ні про кого з них я не можу розповісти. Ми не називаємо імен тих, за кого отримали викуп. Всі договори залишаються тільки між нами, і якщо історії набувають розголосу, то точно не через нас. А ви сміливий і не втрачаєте самовладання у важку хвилину. Такі, як ви, зустрічаються рідко. Це гідно поваги. Я на вашому місці свого часу тряслася, як осиковий лист.

Їдальня була звичайнісінька. Таку можна зустріти на різних кораблях. Пірати сиділи за одним великим довгим столом, але Талір не знав, обідають вони в одну зміну або в кілька, тому розмір піратської команди визначити не міг.
«Барона» посадили за цей же великий стіл. З одного боку від нього сіла Аліса, з іншого другий охоронець. Голклмет Аліса поклала так, щоб можна було в будь-який момент їм скористатися, але ніяких інших запобіжних заходів вжито не було. Їжа була смачною, майстерно приготовленою, але простою. Кок добре знав свою справу.
За столом пірати поводитися як звичайнісінька команда будь-якого нормального корабля. Вони зовсім не були схожі на розбійників. Розмовляли про щось несуттєве, жартували. На Таліра іноді поглядали з цікавістю, але ніхто не сказав йому ні грубого слова, ні нагадав про його положенні бранця. Навіть ніж і виделку видати не побоялися. Правда, ненав'язливо простежили, щоб з собою він столове приладдя не забрав. Серед тих, кого він бачив, були в основному люди. Крім Аліси Талір міг помітити тільки одного «кошеня». Пахло, правда, ще й котом. Звичайнісіньким чотириногим котом. Напевно, саме завдяки йому на кораблі не водилися щури.
__________________
[table layout=fixed width=100%]
[tr]
[td]Что мне делать с собой, если ночью мне снится
Плеск волны, стон воды, вздохи скал?..

[/td]
[td valign=bottom](Канцлер Ги)[/td]
[/tr]
[/table]
Алиса вне форума   ''


Ответить


Реклама

Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)
 

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Текущее время: 06:27. Часовой пояс GMT +3.


Puella Magi: Fiat Lux Волчьи песни CodeVein Morgana Academy Тёмный путь
Посмотреть все ссылки можно здесь.
Техподдержка: Luvilla, Зефир. Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
К оформлению приложили лапы Tainele и SivaKotka