Вернуться   Космический ветер > Игра: Независимый сектор > Незалежний сектор
Перевірка тексту
ukr-mova.in.ua

languagetool.org
Переводчик
translate.google.ru
Правила и навигация Регистрация Сообщество Партнёры

Незалежний сектор Епізодична побудова ігрової зони | Игра на украинском языке

Реклама

Ответить

 
Опции темы Опции просмотра
Старый 21.01.2018, 10:48   #1

Талір де Корлеоніс

Аватар для Талир де Корлеонис / Посмотреть профиль
★ NPC ★
Темний володар

[+]
 
Репутация: 72
 
По умолчанию Re: Завдання темного володаря. Амір Деліон, Аліса Грей, ...

Коли за Алісою закрився люк, Талір вже з чистим нерозумінням в очах подивився їй услід. Цікаво, чому вона першою справою відповіла щодо вбивств. Невже через той його пістолет її думки пішли таким дивним чином? Потім хмикнув и трохи розслабився.
Ті "прояви гуманності", що вона називала, насправді пояснюються звичайнісінькою практичністю. Мало хто стане вбивати заради пограбунку хоча б тому, що тоді піратів шукали б набагато активніше. І якщо в них і справді більш нікуди запирати полоненого, каюта і справді цілком логічний вибір. Справжня гуманність - це не бути піратом.
Здається, дівчина водить за ніс саму себе. Але навряд чи вона гарна актриса, і якщо вона просто не зрозуміла, що він мав на увазі під цим питанням, то це добрий знак. А розмова її, що була чутна скрізь стіни, остатньо запевнила, що принаймі це кошеня повністю безпечне.
А ось з капітаном ще доки що нічого не було відомо.

...Коли капітан зайшов в каюту, він міг помітити, як в першу мить в очах Таліра промайнуло здивування. Не кетлорд. Звичайнісінька людина, що задля чогось тримає кошенят у власній команді. Але потім він швидко зрозумів, що занадто поквапився з висновками: з тим же успіхом котом міг бути хтось з його підлеглих.
Але капітан йому сподобався - настільки, наскільки Талір взагалі міг сказати, що йому сподобався пірат. Ця людина говорила чітко, зрозуміло й по справі, а це була достатньо рідкісна риса, щоб почати її по-справжньому цінувати. Відповів він так само, без зайвих слів.
- Дайте, де і чим писати, і я запишу код планети та позивні моєї охорони. Місто зустрічі вирішите з ними, а доки що нам обом буде краще, якщо цей епізод не буде афішований, тому залишайтеся на орбіті. Коли встановите канал зв’язку, на кожне ваше повідомлення я буду ставити свій цифровий підпис.
Зараз і справді було в інтересах обох, щоб все пройшло швидко і якомога тихіше. А що буде після його звільнення - то буде вже інша справа.
Талир де Корлеонис вне форума   ''


Ответить


Реклама

Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)
 

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Текущее время: 01:53. Часовой пояс GMT +3.


Puella Magi: Fiat Lux Волчьи песни CodeVein Morgana Academy Тёмный путь
Посмотреть все ссылки можно здесь.
Техподдержка: Luvilla, Зефир. Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
К оформлению приложили лапы Tainele и SivaKotka