Вернуться   Космический ветер > Точка отсчёта > Поиск приключений и соучастников > Український розділ
Перевірка тексту
ukr-mova.in.ua

languagetool.org
Переводчик
translate.google.ru
Правила и навигация Регистрация Сообщество Партнёры

Український розділ Основна гра: Незалежний сектор, Земля і Сонячна система. Альтернатива: будь-які сюжети та фандоми | Обсуждение сюжетов на украинском языке

Реклама

 
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 21.01.2018, 12:29   #10

Талір де Корлеоніс

Аватар для Талир де Корлеонис / Посмотреть профиль
★ NPC ★
Темний володар

[+]
 
Репутация: 72
 
По умолчанию Re: Задание Тёмного Властелина [Завдання Темного Володаря]

Амір Деліон, взагалі мені теж нічого відповісти, крім того, що він все записав. Так що тепер, мабуть, знов чекаємо на Алісу, що буде охороняти Таліра.
До речі, підняти тему хакерства можна якраз за допомогою цих підписів - можливо, вони якось привернуть увагу Аліси до себе.

Іще, мені здається, вже потрібен опис планети Таліра.
Мабуть, планета десь земних розмірів, якщо на ній гарні умови для проживання людей та котів, але не вся її територія годиться для проживання - це пояснить, як так могла утворитись одна тоталітарна країна на всю планету. Наприклад, вона може бути холодніша за Землю, і для проживання годиться лише тропічний та экваторіальний пояси.
Також пірати, напевно, побачать інформацію о політичном режимі планети та ім’я правителя, коли буду перевіряти інформацію о планеті. Читати опис зовнішності лорда навряд чи вони будуть, однак потрібно пояснити, чому вони не могли випадково побачити його портрету. Наприклад, стандартні інформаційні бібліотеки на кораблях зазвичай текстові?
Талир де Корлеонис вне форума   ''

 


Реклама

Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)
 

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Текущее время: 10:44. Часовой пояс GMT +3.


Puella Magi: Fiat Lux Волчьи песни CodeVein Morgana Academy Тёмный путь
Посмотреть все ссылки можно здесь.
Техподдержка: Luvilla, Зефир. Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
К оформлению приложили лапы Tainele и SivaKotka