Вернуться   Космический ветер > Игра: Независимый сектор > Незалежний сектор
Перевірка тексту
ukr-mova.in.ua

languagetool.org
Переводчик
translate.google.ru
Правила и навигация Регистрация Сообщество Партнёры

Незалежний сектор Епізодична побудова ігрової зони | Игра на украинском языке

Реклама

 
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 02.01.2021, 16:39   #24

Кайфас де Корлеоніс

Аватар для Кайфас де Корлеонис / Посмотреть профиль
★ Игрок ★
Неизвестный науке вид

[+]
 
Репутация: 14
 
По умолчанию Re: Завдання темного володаря. Амір Деліон, Аліса Грей, Талір де Корлеоніс...

-Важкий корабель, кхм... Мені здається краще взагалі не сідати на планету. Я взагалі не експерт, але там відбулася катастрофа, тож на тверду поверхню розраховувати не варто. Легкі апарати, човни? Їх також краще не залишати там надовго. Наскільки я зрозумів данні розвідки, які, щоправда, можуть бути застарілими, там відбувається дуже незвичайний щоденний погодний цикл. Удень ртуть, якої, чомусь, дуже багато на планеті, випаровується в атмосферу, а під вечір падає дощем і застигає на ніч. Мені здається, це може пошкодити апарати.
Почувши про вибір між пошуком підземелля та укриття, Кайфас подивився на капітана здивовано та трохи зверхньо.
-Не думаю що там можливо знайти чи зробити не підземне укриття. У самий сонцепек наші костюми можуть розплавитися, а уночі, коли навіть рідкий метал застигає, нам буде важко не задубіти, єдиний варіант-знайти непошкоджену підземну базу, чи щось таке. Хіба що у вас знайдеться надсучасний переносний будинок.
Він помічав кожну емоцію чоловіка, що був перед ним. Кайфас був сконцентрований на Амірі настільки, що ледве не втратив контроль над очами, вони на пів секунди стали вертикальними.
Хлопець знав, що він тут головний, але для нього не було важливо, щоб його так називали, або щоб він сам командував. Ні, якщо буде необхідно-він скаже. До речі, сказати дещо було необхідно.
-Добре, мене не цікавить пряме командування твоїми людьми, але пам'ятай, що і я не зобов'язаний підпорядковуватися тобі. До речі, я все ж хоті в би отримати доступ до усього корабля, я не полонений, тож, думаю, мушу мати можливість вільно рухатися по кораблю.
За цей етап Кайфас не зміг зробити остаточний висновок про капітана, з яким доведеться працювати. Хлопцю найбільше не сподобалося, що, схоже, тільки він читав данні розвідки, хоча точно знав, що їх мали надати й команді. "Сподіваюся у них просто не було часу, інакше доведеться кожному тут це повторювати, ніби я не кетлорд, а парротлорд якийсь"-подумав він.
Кайфас де Корлеонис вне форума   ''

 


Реклама

Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)
 

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Текущее время: 10:34. Часовой пояс GMT +3.


Puella Magi: Fiat Lux Волчьи песни CodeVein Morgana Academy Тёмный путь
Посмотреть все ссылки можно здесь.
Техподдержка: Luvilla, Зефир. Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
К оформлению приложили лапы Tainele и SivaKotka