Вернуться   Космический ветер > Игра: Независимый сектор > Незалежний сектор
Перевірка тексту
ukr-mova.in.ua

languagetool.org
Переводчик
translate.google.ru
Правила и навигация Регистрация Сообщество Партнёры

Незалежний сектор Епізодична побудова ігрової зони | Игра на украинском языке

Реклама

Ответить

 
Опции темы Опции просмотра
Старый 20.08.2020, 10:31   #1

Талір де Корлеоніс

Аватар для Талир де Корлеонис / Посмотреть профиль
★ NPC ★
Темний володар

[+]
 
Репутация: 72
 
По умолчанию Re: Завдання темного володаря. Амір Деліон, Аліса Грей, Талір де Корлеоніс...

Таліру сподобалося те, що він побачив у відеоспостереженні, поки пірати, яких Талір вже охрестив бранцями, йшли до нього. Хоча капітан намагався не подавати вид, а чоловік що йшов разом із ним здавався зовсім не наляканим, котолюдинка видавала їх страх. Те як тряслися її коліна, її гримаса... Це дуже подобалося Таліру. Перед тим як бранці дійшли до кабінету, Талір промовив у термінал зв'язку, до своєї служби безпеки:
- Будьте люб'язні, знайдіть і запросіть Кайфаса. Нехай зустріне нас на висадковому майданчику
Коли пірати нарешті увійшли у кабінет, Таліру довелось сильно стримувати себе, щоб не показати ікла у широкій, жорстокій посмішці.
- Знаєте — промовив володар планети, поки бранці ще були на порозі — Тих, хто дуже сильно провинився у нас здавна кидали у біореактор. Що цікаво, з самого початку цієї практики в нас було більш над десяток таких і вони дуже часто працювали, по три-чотири рази на добу. Проте вже через місяць злочинців стало настільки мало, що спрацьовував лише один, раз на три-чотири доби. Як вважаєте, чому?
Він навмисно забув сказати, що суд над ними вестися не буде.
Витримавши паузу, Талір зробив жест рукою невербально кажучи:"Чого ж ви стоїте, підходьте ближче"
- Говорячи ближче до теми, я думаю що ви можете уникнути долі самостійної перевірки ефективності нашої каральної системи. У мене є робота, на яку, так вже вийшло, я не можу відправити свої сили, проте мені здається що вам буде досить сил, щоб впоратися з цим. Що скажете?
Останнє питання було задано тільки з поваги й не мало ніякого сенсу, враховуючи обставини. Дивлячись на тих, хто зовсім нещодавно тримав його у полоні, Таліра переповняла радість. "Можливо те приниження коштувало такого задоволення"-подумав темний володар величаво розкинувшись в кріслі.
Талир де Корлеонис вне форума   ''


Ответить


Реклама

Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)
 

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Текущее время: 19:23. Часовой пояс GMT +3.


Puella Magi: Fiat Lux Волчьи песни CodeVein Morgana Academy Тёмный путь
Посмотреть все ссылки можно здесь.
Техподдержка: Luvilla, Зефир. Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
К оформлению приложили лапы Tainele и SivaKotka